Zdrowie i komfort naszych pacjentów

Zapraszamy do profesjonalnej kliniki stomatologicznej w samym centrum Katowic (tylko 5 minut od rynku!). Zajmujemy się kompleksowym bezbolesnym leczeniem zębów dorosłych i dzieci. Gwarantujemy rzetelne i fachowe podejście do każdego pacjenta!

Profesjonalna opieka i skuteczność leczenia

Pokaźne doświadczenie lekarzy zdobyte na wielu seminariach, kursach oraz szkoleniach, a także ciągłe poszerzanie ich kwalifikacji jest gwarancją wysokiej skuteczności leczenia. Zaspokajamy potrzeby klienta wymagającego, który stawia na najwyższą jakość wykonanej usługi i jej bezbolesność.

Nowoczesny sprzęt i technologie

Usługa odbywa się w przyjaznej atmosferze i w komfortowym nowoczesnym wnętrzu. Na wyposażeniu naszej kliniki stomatologicznej znajduje się sprzęt wysokiej jakości, wspierający profesjonalną diagnostykę i leczenie. Wygodę w trakcie zabiegów zapewniają ergonomiczne unity stomatologiczne Kavo. Nowoczesny system radiografii cyfrowej, o zminimalizowanej emisji promieniowania, pozwala na błyskawiczną diagnostykę, endometr Raypex 5 generacji wspomaga precyzyjne leczenie kanałowe. Niezawodny niemiecki sterylizator gwarantuje higienę i bezpieczeństwo wykonywanych u nas zabiegów.
 

NASZ ZESPÓŁ
Katarzyna Zielińska

Lekarz Dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, wydziału lekarsko-dentystycznego w Zabrzu, który ukończyła w 2010 roku. Współautorka pracy z zakresu periodontologii. Od 2011 roku zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodoncją oraz pedodoncją, a także leczeniem chorób przyzębia i protetyką. Na pierwszym miejscu stawia zdrowie i komfort pacjenta dostosowując plan leczenia do jego indywidualnych potrzeb. Pracę zawodową łączy z rozwojem naukowym, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, dzięki czemu może stosować nowe metody leczenia. Interesuje się stomatologią estetyczną, zachowawczą oraz leczeniem dzieci.

Bożena Matejko

Lekarz Dentysta

Ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, podczas których aktywnie uczestniczyła w pracach Studenckiego Towarzystwa Naukowego. Jest współ- autorką publikacji "Opieka stomatologiczna nad kobietą w ciąży." Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej z endodoncją. Zajmuje się pacjentami dorosłymi i dziećmi. Dba o to, by proces leczenia przeprowadzać bez zbędnego bólu i stresu. Aktywnie uczestniczy w kursach i szkoleniach, stale podnosząc kwalifikacje.

Piotr Mendel

Lekarz Dentysta Chirurg

Lekarz dentysta. W klinice Primomedicus zajmuje się zwłaszcza leczeniem chirurgicznym. Wykonuje zabiegi: mikrochirurgiczne, implantologiczne, ste- rowanej regeneracji tkanek, atraumatyczne ekstrakcje. Z przyjemnością zajmuje się również stomatologią estetyczną.

Marta Kaniewska

Lekarz Dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w wielu specjalistycznych konferencjach i kursach pody- plomowych, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Interesuje się głównie stomatologią zachowawczą, dziecięcą i chirurgią stomatologiczną.

Paulina Uhma

Lekarz Dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Podczas studiów członkini Polskiego Stowarzyszenia Stomatologii oraz koła naukowego przy Klinice Chirurgii Twarzowo-Szczękowej i Pla- stycznej w Białymstoku. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetyką oraz stomatologią estetyczną. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas stażu podyplomowego, wie jak pomóc pacjentom z bólem oraz borykających się z fobią dentystyczną. Jej pasją jest stomatologia cyfrowa oraz metamorfozy uśmiechu. Udział w licznych szkoleniach i konferencjach umożliwia jej ciągły rozwój swoich kwalifikacji.

Ewa Ślusarek

Higienistka

Po ukończeniu Medycznego Studium Zawodowego im. prof. A. Cieszyńskiego w Zabrzu uzyskała dyplom wykwalifikowanej higienistki stomatologicznej i rozpoczęła pracę w tym zawodzie w 2006 roku. Pracuję jako higienistka, ale również pomaga pacjentom w ustalaniu harmonogramu wizyt. Sprawia by pacjent na fotelu czuł się jak najbardziej zre- laksowany. Podczas profesjonalnego usuwania osadu i kamienia nazębnego skupia się na tym aby wykonać swoją pracę bardzo dokładnie. Jest osobą uśmiechniętą i chętnie niesie pomoc innym.

Aleksandra Czachor-Witek

Asystentka Stomatologiczna

Jest dyplomowaną asystentką stomatologiczną z bogatym doświadczeniem. Z pasją i zaangażowaniem asystuje przy standardowych zabiegach stomato- logicznych i chirurgicznych. Jej priorytety w pracy to: "Primo po pierwsze" - pacjent ma się u nas czuć komfortowo, kończyć wizytę z uśmiechem. „Primo po drugie" - pacjent oraz zespół muszą czuć się bezpiecznie podczas zabiegu poprzez uwzględnienie najwyższych standardów higieny, "Primo po trzecie" - pacjent zawsze może liczyć na wsparcie emocjonalne zespołu.

Maria Kamionka

Rejestratorka

Z uśmiechem wita wszystkich pacjentów kliniki Primomedicus, dokładając wszelkich starań, aby wizyta była w pełni satysfakcjonujaca. Odbiera telefony, wypełnia karty zdrowia oraz wertuje strony kalendarza szukając dogodnych, wolnych terminów wizyt. Interesuje się gotowaniem i zdrowym stylem życia oraz jogą. Prace łączy ze studiami na Uniwersytecie Śląskim na kierunku biologia.

Małgorzata Olma

Rejestratorka

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Finanse i Zarządzanie w Ochronie Zdrowia. W naszej klinice odpowiada za kontakt z pacjentem i rejestrację wizyt. Każdego pacjenta traktuje z pełną uwagą i profesjonalizmem. Prywatnie oddana fanka seriali kryminalnych i literatury fantasy.NASZA KLINIKA

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.